Ekip Liderimiz Eğitim Bilimleri Uzmanı S. Soner GÜLER tarafından Final Eğitim Kurumları öğretmenlerine  "Eğitimde Liderlik" başlıklı seminer verildi , kurum öğretmenlerinin yoğun ilgiyle dinlediği seminerde;

 

S. Soner GÜLER tarafından  modern ve teknoloji ile gelişen bir dünyada eğitim modellerinin çoğunun anlamını yitirdiğini ve artık etkili eğitim-öğretim yönteminde öğretmenin lider olduğu bir yaklaşımın eğitim -öğretimde hedefe ulaştırdığını , lider olmayan öğretmenin hiçbir koşulda eğitim-öğretim hedefine ulaşamayacağını ve lider öğretmende bulunması gereken 10 farklı kavramdan bahsetti ve bu kavramların çoğu eğitim bilimci tarafından da gözardı edildiğini vurguladı. 

BU 10 kavramı tek tek açıklayan S. Soner GÜLER öğretmenlerinde aktif katılımı ve örneklerle uygulama çalışması gerçekleştirdi.

"Eğitimde Liderlik" semineri sonunda Final Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin GÜR; "Eğitimde Liderlik" eğitim modelinin öğrencilere ve eğitim sistemimizin geleceği açısında çok büyük önem taşıdığını ve öğretmenlerin kendilerini yenileyerek çağa ayak uydurmalarını, bu ülkenin geleceği olan öğrencilere güvenilmesi gerektiğini ve öğretmenlerin onlara lider olmasının büyük önem taşıdığını bildirip , S. Soner GÜLER verdiği eğitim semineri için teşekkürlerini sunup bu seminerlerin birçok kuruma yapılmasının eğitim hedef ve ilkelerinde gelişiminin sağlanacağını vurguladı.

 

 

PopUp Penceresi

PopUp Penceresi