Youth Action Leaders tarafından 2017-2018 sezonu gerçekleştirilmiş olan TUBİTAK ve Erasmus+ projelerinde başarı göstermiş olan ekip üyelerine İzmit BelediyesiKongre ve Sergi salonunda gerçekleştirilen törenle sertifikaları takdim edildi.

Törenden önce açılış kokteyli düzenlendi, gençlerin heyecanları ve samimi görüntüleri objektiflere yansıdı.

 

 

 

Açılış konuşmasını Ekip Lider yardımcısı Merve ALTINIŞIK'ın yaptığı törende, ALTINIŞIK Ekibin bugüne kadar gerçekleştirdiği  projeleri ve çocuk esirgeme kurumu faaliyetlerinden bahsedip, katılımcılara teşekkür etti.

 

 

İzmit İstihdam Merkezi genel koordinatörü Lokman İLHAN gençlere Türkiye'nin yeni dünya şartlarında istihdam politikasında kalifiye iş gücü ihtiyacının elzem olduğunu ve gençlerin lise ve üniversite öğrenim döneminde kendilerini geliştirerek bilimsel ve sosyal projeler içerisinde yer alması gerektiğini belirtti.

 

 

 

 

 

Törende Ekip Lideri S. Soner GÜLER Uzun süren çarpıcı bir konuşma gerçekleştirdi, konuşmasının içeriği için  bakınız Konuşma İçeriği

 

Törene Ünlü şair Prof. Dr. Nurullah GENÇ telekonferans yöntemiyle katılıp gençlere iyi dileklerini iletip başarılarının devamını diledi.

 

Daha Sonra sertifikalar ve ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesnin gençlere özel hediyeleri dağıtıldı.

 

 

PopUp Penceresi

PopUp Penceresi