Yurt Dışı Gezileri

Erasmus+ Projesi kapsamında ziyaret etiğimiz ve Eğitim sistemini inceleyip analizlerde bulunduğumuz Vilnus kolejinde Türkiye'de uygulanan FATİH Eğitim sistemini tanıttık ve karşılıklı olarak tecrube aktarımları gerçekleştirip Litvanya yerel güzelliklerini görme fırsatı yakaladık....

Kıbrıs Girne Amerikan Üniversitesi ile birlikte yürüttüğümüz "Barış Suyu" Projesi kapsamında ekip üyelerimiz ile birlikte KKTC 'de Su kaynakları üzerine araştırma gerçekleştirip, sokak anketi uygulaması yaptık, Anket sonucuna göre Türkiye'de KKTC ye bağlanan Barış Suyu boru hattının KKTC liler tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandığını ve bunun KKTC tarihi bir dönüm noktası olduğu görüşleri aldık. 

 

 

 

GAÜ Rektörü sayın Prof. Dr. Kutsal ÖZTÜRK ekip üyelerimize KKTC ' de yüksek öğretimin kariyer planlaması üzerine etkisi konusunda seminer verdi.

 

 

 

Ayrıca Ekibimiz 1963 Yılında Kıbrıs Türklerine karşı yapılan saldırıda hayatını kaybedenlerin anısına yaptırılan Barbarlık Müzesini ziyaret edip , Ekip Liderimiz Eğitim Bilimleri Uzm. Salih Soner GÜLER Hatırat defterine Gençlik grubumuz adına hatırat yazdı.

 

Doğa Sporları konusunda Her zaman farkındalık yaratan ekibimiz , Beşparmak Dağlarını da es geçmedi ve mini bir trekking yaptı.

 

 

 

 

 

 

 

Erasmus+ Projesi kapsamında ziyaret etiğimiz ve Eğitim sistemini inceleyip analizlerde bulunduğumuz Covella kolejinde Türkiye'de uygulanan FATİH Eğitim sistemini tanıttıkve karşılıklı olarak tecrube aktarımları gerçekleştirip Portekizin yerel güzelliklerini görme fırsatı yakaladık.

 

Youth Action Leaders gençlik gurubu olarak gerçekleştirdiğimiz "Face to Face Democracy" projesi kapsamında Uluslararası Saraybosna Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin TOPRAK beyfendiyi ziyaret edip gençlik ve demokrasi kapsamında balkanlarda yapılabilecek çalışmalar konusunda fikir alış verişinde bulunduk.

 

PopUp Penceresi

PopUp Penceresi